Automobilių remontas Panevėžyje

Automobilių remontas

Variklių remontas

Pagal automobilio gamintojo rekomendacijas atliekamas variklio remontas, restauravimas, diagnostika ar keitimas grąžina variklio prarastas savybes ir užtikrina ilgalaikį tolimesnį jo veikimą. UAB „Remtesta“, esantis Panevėžyje, profesionaliai atlieka visus šiuos darbus tiek dyzeliniams, tiek benzininiams automobiliams. Atliekame išsamią variklio patikrą, gamintojo intervalus atitinkantį variklio aptarnavimą, o nustatę variklio komponentų pažeidimus pritaikome reikalingą remonto pobūdį. Plataus spektro variklių remonto ir aptarnavimo darbus vykdome atsižvelgdami į automobilio modelį, eksploatavimo sąlygas bei nuvažiuotą ridą. Mūsų tikslas – nepriekaištingas jūsų automobilio variklio darbas.

Automobilio variklis – sudėtingas mechaninis vidaus degimo mazgas, kurio sukurta varomoji jėga greičių dėžės pagalba yra perduodama automobilio važiuoklei.Nuo variklio darbo ir priežiūros priklauso automobilio eigos sklandumas, maksimali išvystoma galia, todėl svarbu, kad variklis pasižymėtų tvarkingu vidinių dalių sutepimu. Neatliekant gamintojo rekomenduojamos priežiūros, variklis suges, o jo remonto darbai kainuos nemažai.

servisas Panevėžyje

Variklio restauravimas

Jei variklis turi gedimo požymių, jo eksploatuoti griežtai nepatartina. Taip galite tik padidinti gedimo sudėtingumą ir išbranginti remontą. Tačiau kaip atpažinti variklio gedimus? Vieni iš dažniausiai pasitaikančių variklio gedimų požymių – variklio gesimas ir pašaliniai garsai. Jei variklis be priežasties gęsta, nelaiko apsūkų, vadinasi būtina ieškoti problemos. Lygiai taip pat, kai variklio veikimo metu yra girdimi pašaliniai garsai. Ignoruojant bet kokius variklio gedimo požymius, variklio remontas išbrangs ir taps rimtu galvos skausmu.

Variklio restauravimas arba remontas gali tapti neišvengiamu, jei yra nesilaikoma gamintojo nustatytų variklio priežiūros reikalavimų bei rekomendacijų. Jeigu patys tiksliai nežinote, kaip reiktų prižiūrėti variklį bei kokių intervalų laikytis, atvykite į „Remtesta“, kur jums bus suteikta konsultacija bei visa reikalinga pagalba. Svarbu žinoti, jog variklio remontas ir restauravimas yra netinkamos variklio priežiūros pasekmė, o ne atsitiktinis automobilio gedimas (neskaitant variklio susidėvėjimą dėl ilgo naudojimo), todėl viso to galima išvengti laiku nuvykus į specializuotą autoservisą.

Bet kurio automobilio variklis yra keičiamas tuomet, kai nebeįmanoma atkurti gamyklinių jo parametrų arba jų atkūrimas pareikalautų per didelių resursų. Variklio keitimas turi tam tikrų rizikų, todėl šis sprendimas yra taikomas tik tuomet, kai atlikus variklio diagnostiką paaiškėja, kad variklio remontas yra neįmanomas. Vienašališkai teigti, jog variklio keitimas yra brangus, nevertėtų. Vienų automobilių varikliai gali būti brangūs, kitų – gerokai pigesni, tad svarbiausia – tiksli ir profesionali sugedusio variklio diagnostika. Atvykite į „Remtesta“, kur jums bus suteiktos kokybiškos variklio remonto, restauravimo, diagnostikos ir keitimo paslaugos.

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
Click outside to hide the comparison bar
Compare