Automobilių remontas Panevėžyje

Automobilių remontas

Kondicionierių pildymas Panevėžyje

Jei skaitote apie automobilių kondicionierių pildymą, greičiausiai esate susidūręs su situacija, kai karštą vasaros dieną įjungus automobilio kondicionierių, iš oro padavimo sistemos plūstelėjo šiltas oras, privertęs jus tik dar labiau prakaituoti. Kondicionierių svarba automobiliuose dažnai yra užmirštama arba nutylima, kol nesusiduriame su šaldymo problemomis šiltuoju metų laiku. Daugelis žmonių negali toleruoti didelio karščio, tad kondicionierius yra gyvybiškai svarbi automobilių komplektacijos dalis. „Remtesta“ naudojama profesionali kondicionierių pildymo įranga. Tiksliai ir pagal gamintojo reikalavimus atliekame pildome kondicionierius, aptinkame ir šaliname šaldymo sistemos gedimus, atliekame profilaktinę kondicionavimo sistemų patikrą. Turime ne tik reikalingą įrangą, bet ir darbo su automobilių kondicionieriais patirtį, todėl remonto ir pildymo darbai yra atliekami greitai, taupant jūsų laiką ir išlaidas. Auto kondicionierių pildymas Panevėžyje – jūsų patogumui.

servisas Panevėžyje

Šildymo/vėdinimo sistemos remontas

Deja, tam, kad šaldymo sistema tinkamai funkcionuotų, ją reikia prižiūrėti. Neužtenka tiesiog papildyti šaldymo skysčiu (freonu) ir tikėtis, kad viskas vėl veiks. Norint užpildyti sistemą nauju freono skysčiu, reikia iš šaldymo sistemos išsiurbti orą (sudaryti vakuumą). Svarbu neperpilti per daug skysčio, todėl reikia žinoti, kiek jo reikia konkrečiam automobiliui. Bet kurio automobilio kondicionieriaus pildymas yra atliekamas specialiu aparatu. Visų pirma, iš kondicionieriaus sistemos yra ištraukiamas šaldiklis, sistema yra išvaloma nuo įvairių priemaišų, atskiriamas tepalas, pašalinama drėgmė. Sukūrus vakuumą yra pašalinamas oras, o į kondicionavimo sistemą yra pilamas reikiamas kiekis tepalo, UV dažų ir, žinoma, freonas. Užbaigus pildymą yra patikrinamas kondicionieriaus šaldymo efektyvumas.

Ieškant kondicionieriaus gedimų, iš pradžių UV lempa yra patikrinamas kondicionieriaus sistemos sandarumas, kuris yra laikomas vienu dažniausių automobilių kondicionierių gedimų priežasčių. Dėl atsiradusių skylių nesunkiai išbėga šaldiklis ir kondicionierius nebegali atlikti savo funkcijos, jis tiesiog neįsijungia. Taip pat dažnai genda kondensatorius, kondicionieriaus radiatorius, kompresoriaus veleno riebokšlis, dėvisi kitos fiziškai veikiamos dalys. Veikiant korozijai ir ant kondensatoriaus kaupiantis dulkėms bei nešvarumams yra prarandamas hermetiškumas. Suvirinus surastą plyšį, labai tikėtina, kad netrukus jis atsiras kitoje vietoje, tačiau po kiekvieno virinimo, kondicionierių reikia iš naujo užpildyti, todėl tai gali brangiai kainuoti. Esant kondensatoriaus problemai geriausia jį pakeisti nauju, tačiau kai kurias kondicionieriaus dalis, kaip pvz. kompresoriaus skriemulio guolį, galima pakeisti neišardant kondicionavimo sistemos. Jeigu kondicionieriaus pildymas nedavė rezultato arba pagerino kondicionieriaus veikimą tik trumpam, greičiausiai jūsų automobiliui yra reikalingas kondicionieriaus remontas.

„Remtesta“ Panevėžyje teikia kokybišką automobilių kondicionierių pildymą ir remontą. Remontuojame visų automobilių kondicionierius, atliekame kondicionieriaus žarnų, vamzdelių, radiatorių, kompresoriaus remonto darbus, sandarumo patikrinimą, kondicionieriaus sistemos plovimą, dezinfekciją ir kitus darbus. Rūpinamės greitu ir profesionaliu klientų aptarnavimu, todėl kviečiame skambinti nurodytu telefonu ir susitarti jums patogų laiką automobilio patikrai. Mūsų autoservise auto kondicionierių pildymas yra atliekamas vadovaujantis visais automobilių gamintojų reikalavimais, tad patikimas ir kokybiškas jūsų kondicionieriaus remontas leis jums mėgautis kelionėmis automobiliu ilgą laiką.

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
Click outside to hide the comparison bar
Compare