Automobilių remontas Panevėžyje

Automobilių remontas

Padangų keitimas

Padangos ir apskritai automobilio važiuoklė, yra vieni svarbiausių saugumą kelyje užtikrinančių elementų. Ratų ir padangų pasirinkimas, geras jų sukibimas bet kokiomis oro sąlygomis mažina avarijų tikimybę bei padeda laiku reaguoti ekstremaliose situacijose, nuo kurių nei vienas nesame apsaugotas. Sezoninis padangų montavimas ir balansavimas yra daugelio automobilių servisų siūloma paslauga. Tačiau šio, iš pažiūros nesudėtingo darbo kokybė, deja, dažnai skiriasi, kaip diena ir naktis.

Šiandieninių automobilių ratai nėra tik ratlankis ir guma. Ratų dydžiai, viduje montuojamos padangų slėgio montavimo sistemos bei kitos technologijos lėmė tai, kad šiandien autoservisai privalo turėti visą šiuolaikišką padangų montavimo ir balansavimo įrangą, kuri leistų darbus atlikti ne tik kokybiškai, bet ir taupant laiką.

„Remtesta“ atliekami padangų montavimo ir balansavimo darbai pasižymi aukšta kokybe, meistrų profesionalumu ir klientams suteikiama nauda. Suplanuosime reikiamus darbus jums patogiu metu, todėl jums neteks laukti eilėje, o greitai ir patikimai atliktas padangų montavimas leis mėgautis kelionėmis automobiliu visus metus.

Pamirškite padangų montavimo ir balansavimo vargus. Kokybiškas ir profesionalus padangų montavimas – jūsų saugumo kelyje garantas.

servisas Panevėžyje

Padangų balansavimas

Dažnai nutinka, jog nekokybiškas ratų montavimas iššaukia automobilio eksploatavimo problemas: važiuojant yra juntama kėbulo ar vairo vibracija, ženkliai padidėja padangų susidėvėjimas. Negana to, montavimo metu yra apgadinami ratlankiai. Visa tai susideda į iš pažiūros nesudėtingą ratų montavimą, tačiau, kaip ir kitos paslaugos, ratų montavimas ir balansavimas reikalauja profesionalios įrangos bei aukštos meistrų kompetencijos ir atsakomybės. Netikėkite, kad ratų montavimas gali būti atliktas bet kokiame autoservise. Jei jūs branginate savo laiką ir vertinate saugias keliones savo automobiliu, apie padangų keitimą pagalvokite iš anksto. „Remtesta“ gausite rekomendacijas, kokias padangas geriausia rinktis jūsų automobiliui, pakonsultuosime, kokios padangos geriausiai patenkins jūsų lūkesčius atsižvelgiant į padangų naudojimo sąlygas. Prieš montavimą kruopščiai patikrinsime, ar senos jūsų padangos yra saugios, ar jos atitinka padangoms keliamus reikalavimus bei gali būti montuojamos ant vienos ašies. Profesionalūs padangų montuotojai visuomet įvertins padangų būklę, nusidėvėjimo lygį bei tolygumą, padangų raštą, o esant reikalui pateiks rekomendacijas, kur įsigyti naujas padangas.

Ratų balansavimas yra viena iš sudėtinių sezoninio ratų keitimo paslaugos dalių. Jis yra atliekamas be išimties visais padangų montavimo atvejais, siekiant užtikrinti reikiamą ratų balansą. Važiuojant įvairiais greičiais, ratų balansas kinta, padangas veikia išcentrinė jėga, todėl esant bent menkam balanso nuokrypiui, vairuotojas gali jausti dažniausiai kėbulo arba vairo vibraciją. Vibracija važiavimo metu ne tik blaško dėmesį, tačiau ir blogina padangų sukibimą su kelio danga, o tai yra ypač svarbi eismo saugumo sąlyga. Padangų balansavimas užtikrina tinkamą padangų veikimą ir važiavimo komfortą bet kokiomis sąlygomis. Profesionali ratų balansavimo įranga turi centravimo sistemą, kuri yra suderinama su rato stebule ir kalibruojama pagal padangų gamintojų reikalavimus. Bet koks nuokrypis lemia ratų balansavimo kokybės praradimą ir bendrą važiavimo komforto nebuvimą.

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
Click outside to hide the comparison bar
Compare