Automobilių remontas Panevėžyje

Automobilių remontas

Tepalų keitimas

Automobilių priežiūroje tepalų keitimas yra svarbus darbas išlaikant nepriekaištingą variklio veikimą. Variklių viduje yra aibė metalinių detalių (cilindrai, stūmokliai, vožtuvai, guoliai, velenai ir t.t.), kurios judėdamos ir sąveikaudamos tarpusavyje sukuria sukimo momentą, reikalingą automobilio judėjimui. Kad variklyje esančios detalės nesudiltų, o variklis neprarastų kompresijos ir sandarumo, specialiais kanalais tekanti alyva yra gyvybiškai svarbi bet kokiam vidaus degimo varikliui. Net ir neilgas variklio veikimas su pasenusia alyva gali pažeisti vidaus dalis, o tuomet variklio remontas taps neišvengiamu. Tepalų ir filtrų keitimas turėtų būti atliekamas kiekvienam automobiliui kas 10’000-12’000km, jei gamintojas nenurodo kitaip. Žinoma, kaip dažnai reikia keisti tepalus gali padiktuoti ir automobilio markė, ir klimato sąlygos bei naudojamos alyvos kokybė. Taigi, šiam darbui atlikti geriausia vykti į profesionalų autoservisą, kur būtų užtikrinta tiek darbų, tiek naudojamų medžiagų kokybė. UAB „Remtesta“ yra teikiamos visų automobilių ir mikroautobusų tepalų bei filtrų keitimo paslaugos. Naudojame tik aukštos kokybės, pasaulyje pripažintų gamintojų alyvą, todėl užtikrinsime jūsų variklio nepriekaištingą darbą visu automobilio eksploatacijos metu.

servisas Panevėžyje

Filtrų keitimas

Tepalai ir tepalų (alyvos) filtrai leidžia metalams trintis tarpusavyje nepažeidžiant jų paviršių. Be tepalų, detalių trintis sukurtų didelę kaitrą, todėl variklyje esančios detalės paprasčiausiai išsilydytų. Nekeičiami arba ne laiku keičiami tepalai bei filtrai galiausiai užsiterštų, pakeistų konsistenciją ir nebeatliktų sutepimo funkcijos. Galiausiai variklis būtų pažeistas ir nustotų tinkamai funkcionuoti. Nemažai vairuotojų vis dar nepakankamai atsakingai žiūri į tepalų keitimo dažnį, yra manoma, jog tepalus galima keisti kas 15’000km ar net vėliau, todėl pradelstas tepalų ir filtrų keitimas lemia trumpėjantį variklio veikimo laikotarpį net ir to nepastebint iš karto. Tik kokybiška variklio alyva ir laiku atliekamas alyvos ir filtrų keitimas gali užtikrinti ilgaamžį ir tikslų variklio darbą bei patikimumą.

Tepalų keitimo procedūra įprastai netrunka daug laiko ir yra panašiai atliekama tiek lengviesiems automobiliams, tiek mikroautobusams. Patyrę serviso atstovai, atsižvelgę į nuvažiuotą atstumą nuo paskutinio variklio aptarnavimo, transporto priemonės eksploatavimo sąlygas bei individualius variklio parametrus visuomet parinks konkrečiam varikliui geriausiai tinkančią alyvą. Kai kurie automobilių modeliai turi variklio alyvos kokybės daviklius, todėl esant netinkamos kokybės arba sudėties alyvai, vairuotojas apie tai yra informuojamas perspėjimu prietaisų skydelyje. Panaudojus netinkamą alyvą ne tik gali prireikti antrą kartą ją keisti, bet ir neigiamai paveikti variklio funkcionalumą, todėl svarbu pasitikėti specialistais, kurie išmano savo darbą bei gali suteikti profesionalias alyvos keitimo paslaugas.

Variklio alyvos filtrai atlieka alyvos valymo nuo teršalų funkciją. Automobilio eksploatacijos metu tepaluose kaupiasi purvas, todėl tam, kad variklis naudotų tik švarią alyvą ir jos nereiktų keisti dar dažniau, ji turi tekėti pro filtrus. Vis dėlto, filtrai tik laikinai pašalina nešvarumus. Tirštėjanti alyva galiausiai juos užteršia ir užkemša, todėl nešvarūs tepalai filtrus apeina ir pradeda tekėti per vožtuvus. Filtrus kartu su alyva reikia pakeisti dar prieš šiam procesui prasidedant, todėl savalaikis tepalų keitimas turėtų būti pagrindinis kiekvieno automobilio variklio priežiūros įrankis.
 
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
Click outside to hide the comparison bar
Compare