Automobilių remontas Panevėžyje

Automobilių remontas

Starterių remontas, restauravimas.

Starteris – elektra varomas variklis, kurio paskirtis yra sukti ir užvesti vidaus degimo variklį. Starteris susideda iš skirtingų dalių, tokių, kaip rotorius, statoriaus apvijos, šepetėliai, bendeksas, korpusas, pritraukimo rėlė. Sugedus vienam iš komponentų, starterį tenka keisti, arba, jei įmanomą, suremontuoti pakeičiant neveikiančias jo dalis. Automobilių starteriai genda dėl įvairių priežasčių. Dažniau gedimai pasireiškia žiemos metu, kai starteriui dėl tirštesnės alyvos ir sumažėjusios kompresijos tenka didesnė apkrova. Sugedusį starterį atpažinsite nesunkiai, nes tiesiog negalėsite užvesti variklio, tačiau ne visada starteriai ima ir visiškai sugenda. Gendantį starterį dažnai galima atpažinti pagal kai kuriuos kitus požymius, pavyzdžiui, „pasunkėjęs“ ir silpnas starterio veikimas, pašaliniai garsai užvedant variklį, staigus starterio atsijungimas pasukus užvedimo raktelį ir kt. Starterio bėdos neapsiriboja vien starteriu. Gali būti ir taip, jog kalti gali būti oksidavęsi laidynai, dėl ko starterio nepasiekia reikiama elektros srovė. Tokiais atvejais turi būti remontuojamas ne starteris, o elektros instaliacija. Kokio pobūdžio gedimas įvyko, geriausiai jums pasakys „Remtesta“ specialistai. Moderni įranga, darbo patirtis, tiksli diagnostika ir atsakingai atliekamas darbas – mūsų kasdienybė. Tiksliai nustatysime jūsų starterio gedimą ir pasirūpinsime, kad kokybiškas starterio remontas būtų jums naudingas

servisas Panevėžyje

Starterio
remontas, kaina.

Esant starterio problemai, jis yra išmontuojamas, išardomas ir patikrinamas. Dažnai pasitaikančios starterio problemos yra susijusios su vidinių detalių sudilimu (išdilusios įvorės, šepetėliai, angliukai, laidai ir pan.). Dauguma starterio dalių gali būtų pakeistos naujomis, taip išvengiant nepigaus naujo starterio pirkimo. Tiksliai nustačius problemą ir sugedusią detalę pakeitus nauja, starteris yra surenkamas, sumontuojamas ir patikrinamas. Faktas tas, jog starterio remontas privalo būti kokybiškas. Jokiais būdais starterio neremontuokite nepatikimuose autoservisuose, nes nekokybiškai suremontuota starterio dalis gali sugadinti kitus starterio vidinius komponentus, todėl nesąžiningi remontininkai gali nepripažinti padarytų klaidų ir neprisiimti atsakomybės.

Starteris, atliekantis automobilio užvedimo funkciją, veikia tik labai trumpą laiką per visą automobilio eksploatavimo laikotarpį. Tačiau tai nereiškia, jog starteris niekada nesuges arba sėkmingai tarnaus 20 metų. Starteriai neturi ventiliatoriaus, todėl, ypatingai šiltuoju laikotarpiu, labai greitai įkaista ir lėtai vėsta. Dėl šios priežasties starterį (o ypač turintį gedimo požymių) yra labai nesunku perkaitinti ir visiškai sugadinti, o tada starterio keitimas bus neišvengiamas. Sukant starterį darykite pertraukas ir nelaikykite jo įjungę ilgiau nei 10 sekundžių. Neužvedus variklio palaukite pusę minutės ir bandykite vėl. Po antrojo bandymo, saugodami akumuliatorių, padarykite kelių minučių pertrauką. Jei bandymai užvesti variklį buvo nesėkmingi, nedelskite apsilankyti „Remtesta“, kur jums bus atlikta kokybiška starterio diagnostika bei pritaikytas reikalingas remontas. Pastebėjus starterio gedimo požymius, svarbu nelaukti ir apsilankyti servise, kol starteris dar užveda automobilį. Starteriui visiškai sugedus, teks kviesti specialųjį transportą, kuris nugabentų jūsų automobilį remontui. „Remtesta“ starterio remontas – pirminė paslauga, padedanti surasti ir efektyviai pašalinti starterio gedimus.

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
Click outside to hide the comparison bar
Compare