Automobilių remontas Panevėžyje

Automobilių remontas

Generatoriaus remontas, restauravimas.

Generatoriaus remontas, restauravimas Panevėžyje.

Automobilių generatoriai, kaip ir kiti mechaniniai komponentai, dėvisi, todėl generatorių taisymas kartais tampa neišvengiamu. Generatoriaus paskirtis – kuro energiją paversti į elektros energiją, kuri yra kaupiama automobilio akumuliatoriuje. Visos automobilio sistemos (multimedija, prietaisų skydelis, radijas, centrinio užrakto sistema, kitos elektroninės sistemos) reikalauja elektros energijos, todėl be generatoriaus automobilis paprasčiausiai tinkamai nefunkcionuotų. Generatorius sugenda, kuomet sudėtinės jo dalys praranda efektyvumą. Tai gali būti susidėvėję šepetėliai, sugedusios diodų plokštės, neveikiantis įtampos rėlės reguliatorius, susidėvėję kontaktiniai žiedai, sudegusios statoriaus apvijos. Dėl šių bei kitų komponentų gedimo generatorius dažnai skleidžia didesnį triukšmą, todėl pastebėjus bet kokį įtartiną generatoriaus veikimo sutrikimo požymį, būtina nedelsiant apsilankyti autoservise. „Remtesta“ yra atliekamas profesionalus generatorių remontas ir restauravimas. Prieš atliekant bet kokį veiksmą, būtina atlikti kruopščią generatoriaus diagnostiką, kad išsiaiškinti, kokius komponentus reikia keisti ar remontuoti. Išardžius generatorių yra nustatomi gedimai, pakeičiamos neveikiančios detalės, o restauruojamos dalys yra atnaujinamos laikantis visų techninių gamintojo reikalavimų.

servisas Panevėžyje

Generatoriaus remontas, kaina.

Nutikus generatoriaus problemai, gedimą dažniausiai pastebėti nesunku. Jei iš pakitusio variklio garso atpažinti nepavyko, tuomet prietaisų skydelyje užvedus automobilį pamatysite užsidegantį generatoriaus perspėjimo ženklą. Nuvykus į servisą jums bus atlikta generatoriaus diagnostika. Tiksli remonto kaina paaiškės tik identifikavus gedimą bei nustačius, ar generatorių teks keisti, ar galima suremontuoti. Generatorius yra keičiamas, kuomet remonto kaina gaunasi didesnė, nei naujo generatoriaus keitimas. Kai gedimai nėra dideli, galimas generatoriaus remontas, pakeičiant susidėvėjusius komponentus (pvz. šepetėlių, guolių, kontaktinių žiedų keitimas). Turint reikiamų dalių atsargoje, generatoriaus remontas trunka neilgai. Daug, žinoma, priklauso ir nuo meistrų kvalifikacijos dirbant su šiais mechaniniais komponentais.

Generatoriaus restauravimas – dažna generatoriaus remonto paslauga. Restauravimas vyksta keičiant sugedusią generatoriaus dalį nauja arba atnaujinant vidinių komponentų būklę. Į generatorių patekus drėgmei arba esant staigiam atšalimui, gali sutrūkinėti statoriaus apvijos, sugesti diodų plokštė, blokas ar tiltas. Generatorius taip pat gali prarasti pajėgumą įrengus papildomą įrangą automobilyje. Padidėjęs generatoriaus triukšmas yra vienas pirmųjų signalų, jog jūsų automobilio generatoriui yra reikalingas remontas. Atliekant generatoriaus restauravimo darbus svarbu nesumaišyti generatoriaus polių, patikrinti diržo tempimo lygį, užtikrinti tinkamą izoliacijos lygį. Kokybiškas generatoriaus remontas padės užtikrinti ilgalaikį šio sudėtingo mechanizmo funkcionavimą ir apsaugos jus nuo pakartotinių gedimų, kurie dažniausiai kainuoja nepigiai. „Remtesta“ siūlo profesionalų generatorių remontą visų markių automobiliams. Greitai ir patikimai keičiame sugedusias generatorių dalis, todėl mūsų suremontuotas arba pakeistas generatorius jums tarnaus ilgai. Mūsų aukšto profesionalumo specialistai suteiks visą informaciją po atliktos diagnostikos, tad jūs tiksliai žinosite, kokia yra remonto kaina bei kokie darbai bus atlikti. Esant neaiškumams visada padėsime susiorientuoti, tačiau mūsų turimos detalių atsargos ir atsakingas meistrų darbas užtikrina ypač greitą generatorių gedimų šalinimą už palankią kainą.

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
Click outside to hide the comparison bar
Compare