Automobilių remontas Panevėžyje

Automobilių remontas

Automobilio diržų keitimas

Natūralu, jog kiekvieno automobilio patikimumas yra tiesiogiai susijęs su jo priežiūra. Kaip rūpinsimės atskirais jo komponentais, dažnai nulems, kiek ilgai galėsime naudotis savo automobiliu be jokio galvos skausmo ir brangiai kainuojančių remonto darbų. Automobilio variklis yra vienas svarbiausių, visuomet nepriekaištingame stovyje privalančiu funkcionuoti, mazgų. Jeigu padilusiomis padangomis ar vienu neveikiančiu žibintu dar galime kažkiek tai važiuoti, tai su veikimo, sutepimo ar sukimo sutrikimų turinčiu varikliu toli tikrai nenuvažiuosime. Arba jei nuvažiuosime, tuomet tai turės negrįžtamų pasekmių.

Pagrindinio diržo keitimas – pirmoji pagalba pastebėjus bet kokį įprastą variklio veikimo sutrikimą. Kiekvieno apsilankymo automobilių servise metu, variklio būklė turi būti įvertinta, net jei ir nėra girdimų jo veikimo problemų. Ne visi variklio gedimai yra girdimi, todėl profesionalai turi atkreipti dėmesį, ar nėra matomų variklio alyvos nutekėjimo požymių, padidėjusio dūmingumo, paskirstymo dirželio sukimo problemų. UAB „Remtesta“ – platų automobilių ir mikroautobusų remonto bei priežiūros paslaugų spektrą teikianti įmonė. Tikriname ir keičiame visus su variklio paskirstymo mechanizmu susijusius komponentus: pagrindinį paskirstymo diržą, įtempimo ir valdančiuosius guolius, įpurškimo ir aušinimo skysčio siurblius, alkūninius velenus bei kitas būtinas dalis.

servisas Panevėžyje

Paskirstymo diržas

Paskirstymo diržas iš esmės jungia atskiras variklio dalis, kurios yra atsakingos už skirtingus mechaninės jėgos sukūrimo procesus. Stūmokliai, alkūninis velenas, alyvos pompa, vožtuvai ir kitos variklyje esančios dalys turi veikti nepriekaištingai tiksliai, kad uždegto kuro energija variklio, pavarų dėžės ir važiuoklės pagalba būtų perduota automobilio ratams. Tik tiksliai suderintas variklio darbas ir pagrindinio diržo tikslus veikimas padeda laiku atlikti atskiras variklio funkcijas, kurios yra reikalingos automobilio eigai.

Kaip jau žinome, tam, jog būtų pakeistas pagrindinis variklio diržas, reikia keisti ir kitus su diržu susijusius paskirstymo mechanizmo elementus. Įtempimo ir tarpiniai guoliai taip pat dėvisi, todėl tikrai negali tarnauti neribotai, kaip teigia kai kurie nepatyrę arba nesąžiningi meistrai. Kokybiškas remontas atliekamas profesionalų užtikrina žinomų gamintojų detalių panaudojimą, o tai kartu ir suteikia daugiau patikimumo, taip apsaugant automobilių savininkus nuo patiriamų didesnių nuostolių.

Yra įvairių nuomonių, kada reikia keisti pagrindinį variklio diržą, tačiau specialistai sako, jog kiekvieną automobilį reikia vertinti atskirai. Standartinis variklio diržo keitimo intervalas yra 50’000-100’000 nuvažiuotų kilometrų (tikslius parodymus kiekvienas automobilių gamintojas nurodo atskirai). Visgi, Lietuvoje dominuojant naudotų automobilių rinkai ir daugeliui transporto priemonių importuojant iš užsienio valstybių, pagrindinį variklio diržą rekomenduojama keisti vos tik įsigijus naudotą automobilį, t. y. tiksliai nežinant arba kylant abejonėms, kada diržas buvo keistas paskutinį kartą ir ar buvo keistas apskritai.

Pagrindinio variklio diržo keitimo paslauga dažnam gali pasirodyti ne pirmo būtinumo, tačiau atminkite, jog trūkęs variklio diržas padarys ženkliai didesnės žalos. Sugadintą variklį tikėtina, jog teks remontuoti, tad užbėkite tam už akių ir apsilankykite variklio apžiūrai „Remtesta“ Panevėžyje. Be nuvažiuoto automobilio kilometražo, apie poreikį keisti paskirstymo diržą gali signalizuoti galimi tokie požymiai: padidėjusios kuro sąnaudos, sumažėjęs akseleratoriaus jautrumas pajudant iš vietos arba atliekant lenkimo manevrą, netolygus variklio darbas laisva pavara, jaučiama vairo ar kėbulo vibracija.

Pagrindinio diržo keitimas dažnu atveju padeda išspręsti variklio problemas ir apsaugo kitus variklio komponentus nuo pernelyg greito susidėvėjimo bei viso automobilio nuvertėjimo. Paskambinkite nurodytais mūsų automobilių serviso kontaktais ir susitarkite dėl profesionalaus variklio diržo ir jo komponentų keitimo Panevėžyje.

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
Click outside to hide the comparison bar
Compare