Automobilių remontas Panevėžyje

Automobilių remontas

Šviesos žibintų reguliavimas

Šviesos žibintų reguliavimas – visiems automobiliams atliekama procedūra, užtikrinanti tinkamą ir KET reikalavimus atitinkantį šviesos kritimo kampą, kuris ne tik gerai apšviestų kelią tamsiu paros metu, bet ir neakintų iš priekio atvažiuojančių vairuotojų. Automobilio šviesos yra ypač svarbios visų mūsų saugumui. Didžioji dalis nelaimingų įvykių kelyje nutinka tamsiuoju paros metu, o esant blogam žibintų apšvietimui, ne laiku pastebėtas pavojus lemia pailgėjusį vairuotojo reakcijos laiką, o tai, žinoma, sukelia neigiamų ir liūdnų pasekmių. Kad to būtų išvengta, svarbu reguliariai tikrinti automobilio šviesas, o esant įtarimui dėl netinkamai šviečiančių žibintų – nedelsiant apsilankyti servise, kur būtų suteiktos kokybiškos žibintų reguliavimo paslaugos.

UAB „Remtesta“ yra atliekamas profesionalus visų automobilių šviesų reguliavimas. Jei ieškote patikimo autoserviso Panevėžyje, atvykite pas mus ir mes padėsime sutvarkyti visas iškilusias automobilio problemas. Šviesų reguliavimas – ne išimtis. Žibintus tiek reguliuojame, tiek keičiame esant būtinybei, todėl atliksime šią paslaugą taip, kad jūs kelyje jaustumėtės saugiai ir užtikrintai.

servisas Panevėžyje

Automobilio šviesų žibintų keitimas

Žibintai yra reguliuojami keliais atvejais. Vienas dažniausių – šviesų reguliavimas, nustačius netinkamą šviesos kritimo kampą techninės apžiūros metu. Mažai vairuotojų šviesas tikrina reguliariai, todėl vykdant techninę patikrą neretai nustembama, jog šviesos šviečia netinkamai. Kitas pasitaikantis atvejis – šviesų reguliavimas atlikus žibintų keitimą arba remontą. Automobilių žibintai ne amžini, o patekus į didesnį ar mažesnį įvykį kelyje, žibintai dažniausiai nukenčia pirmi. Pakeitus arba suremontavus žibintus, juos būtina iš naujo sureguliuoti. Dar vienas žibintų reguliavimo atvejis, kuomet yra pastebima kitų vairuotojų reakcija į jūsų automobilio šviesas. Jei jūsų automobilio šviesos yra nukreiptos per aukštai, labai tikėtina, kad jos akins kitus vairuotojus ir jūs sulauksite ilgųjų šviesų signalų iš atvažiuojančių automobilių. Tokiu atveju pasitikrinti žibintus yra būtina, nes tai yra ypač pavojinga kitiems eismo dalyviams ir bendram saugumui keliuose.

Neretai autoservisuose yra sulaukiama klausimų, kaip atskirti, kada žibintus reikia reguliuoti, o kada jau pakeisti naujais? Tiesa ta, kad žibintus ne visuomet pavyksta sureguliuoti. Keitimas yra būtinas tuo atveju, kai žibintų reguliavimo sistema yra pažeista mechaniškai (dažniausiai po avarijų) arba ji yra paveikta korozijos, t. y., kai neįmanoma žibintų tiksliai sureguliuoti. Pastarasis atvejis dažnai pastebimas senuose automobiliuose, kuriuose negana to, yra ženkliai sumažėjęs šviesų lempučių ryškumas, o patys žibintai nuo senumo ir aplinkos poveikio yra įgavę “rūko“ efektą. Visa tai neigiamai veikia šviesos spindulį ir šviesos srautas tampa nekoncentruotas. Žibintų šviesų reguliavimas yra atliekamas pasitelkiant specialią šviesų reguliavimo įrangą, kurią turi kiekvienas žibintų reguliavimo paslaugas teikiantis autoservisas. Situacijose, kai žibintų reguliavimo mechanizmas yra pažeistas (surūdiję varžtai, nulūžę laikikliai ir t.t.), sukant šviesų padėties reguliavimo varžtus, šviesos spindulio aukštis nesikeičia. Tokiais atvejais žibinto ar žibintų remontas paprasčiausiai užtruktų per ilga ir būtų per brangus, o sekantį kartą remontą vėl greičiausiai tektų kartoti, todėl racionaliausia tokį žibintą yra keisti nauju.

Norėdami paruošti automobilį techninei apžiūrai arba tiesiog sutvarkyti žibintus, atvykite į „Remtesta“ Panevėžyje, kur jums bus suteiktos profesionalios žibintų keitimo arba reguliavimo paslaugos. Darbui naudojame profesionalų šviesų reguliavimo stendą, todėl procesas trunka neilgai, o šviesos yra sureguliuojamos ypač tiksliai. Kokybiškas žibintų reguliavimas kelyje jums suteiks saugumo ir leis išvengti kitų nemalonių situacijų.
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
Click outside to hide the comparison bar
Compare