Automobilių remontas Panevėžyje

Automobilių remontas

Sankabos remontas

Automobilio sankaba – jungiamoji grandis, esanti tarp pavarų dėžės ir variklio. Jos pagalba variklio sukurta sukimo jėga yra perduodama į ratus, todėl automobilis gali judėti. Sugedus sankabai, ši grandininė reakcija nutrūksta ir tenka atlikti sankabos remontą. Pati sankaba yra nesudėtingas mechaninis komponentas, tačiau jos remontui, keitimui ar restauravimui atlikti reikia turėti specialių žinių. Taip pat labai svarbu atskirti, kada sankabą galima suremontuoti, kada reikia restauruoti, o kada sankabos keitimas yra neišvengiamas.

Kokia yra sankabos paskirtis? Sankaba padeda atjungti ir sujungti variklį nuo transmisijos, stabdymo, pavarų perjungimo metu. Nuspaudus sankabą, varančioji sankabos dalis susijungia su alkūninio veleno smagračiu. Tuo tarpu varomoji dalis, veikianti per pavarų dėžę, varančiosios ašies pagalba suka automobilio ratus. Sankabos remontas yra profesionalumo ir patirties reikalaujantis darbas, tad norėdami gauti kokybiškas paslaugas už prieinamą kainą, kreipkitės į „Remtesta“ specialistus ir jūs gausite reikiamą pagalbą kartu su nemokama profesionalia konsultacija visais sankabos keitimo, remonto ir restauravimo klausimais.

servisas Panevėžyje

Sankabos keitimas, kaina

Sankabos keliamas triukšmas yra dažniausias požymis, kad sankabą reikia remontuoti. Sankaba dažniausiai remontuojama keičiant išspaudžiamąjį guolį, varomojo disko stebulės stipinus, tikrinant padėties įjungimo šakutę, jos grąžinimo spyruokles. Taip pat dėvisi ir sukimo virpesių slopintuvo detalės. Patyrę specialistai visuomet tiksliai nustatys, kokius sankabos komponentus galima pakeisti naujais ir padės išvengti visos sankabos keitimo, kuomet tai nėra būtina. Sankabos remontas yra racionalus būdas pašalinti sankabos defektus. Tam, kad būtų priimtas sprendimas, būtina atlikti sankabos patikrą.

Jeigu jums kilo įtarimų, kad jūsų automobilio sankaba tinkamai nebefunkcionuoja, nelaukite ir apsilankykite „Remtesta“. Čia jums bus pasiūlyta profesionali sankabos patikra ir gedimų nustatymas. Racionalūs sankabos remonto sprendimai leis sutaupyti, o moderni įranga suteiks atliekamiems darbams kokybės.

Deja, tačiau esant rimtesniems sankabos dalių gedimams, sankabos keitimas yra neišvengiamas arba paprasčiausiai klientams labiau apsimokantis sprendimas. Sankaba pilnai yra keičiama, kuomet ji visiškai neišsijungia, kyla bėdų perjungiant pavaras, o jų perjungimo metu atsiranda nemalonus garsas. Priežasčių, kodėl reikia sankabą keisti, gali būti daug: atsilaisvinę varomojo disko laikikliai, pačio disko susidėvėjimas arba surūdijimas, lūžusios tarpinės ir kt. Jei nemalonius garsus lydi ir nemalonus degėsio kvapas, beveik galima teigti, jog teks keisti varomajį sankabos diską. Jei sankaba “buksuoja“, tikėtina, jog yra susikaupę per didelis tepalų kiekis smagratyje, suspaudžiančiąjame arba varomająme diskuose, neteisingai sureguliuota. užsikertanti mechaninė pavara. Esant tokiems defektams automobilis yra sunkiai valdomas: staigiai šoka iš vietos, trūkčioja.

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
Click outside to hide the comparison bar
Compare