Darbo valandos
I - V:
8.00 - 18.00
VI:
09:00 - 14.00
VII:
Nedirbame

Važiuoklės remontas, restauravimas, diagnostika, Servisas Panevėžyje

Važiuoklės remontas, atliekamas UAB „Remtesta“, yra vykdomas naudojant kokybiškas žinomų gamintojų medžiagas ir dalis. Automobilio pakabai gali prireikti remonto dėl įvairių priežasčių. Tai priklauso ir nuo automobilio amžiaus, nuvažiuotos ridos, vairavimo stiliaus ir, žinoma, priežiūros. Mūsų autoservise vykdomi darbai yra atliekami pasitelkiant šiuolaikišką įrangą bei meistrų patirtį, todėl tiksli diagnostika leidžia efektyviai pašalinti pakabos defektus taupant laiką ir mažinant klientų patiriamas išlaidas.


Bet kokio automobilio pakaba yra skirta atlaikyti inercinę, smūginę apkrovą, važiuojant tiek dideliu, tiek mažu greičiu. Įvairūs kelio nelygumai, posūkiai ar įkalnės skirtingai veikia automobilio važiuoklę, todėl ši turi būti geros būklės, kad automobiliu važiuoti būtų saugu. Važiuoklė yra svarbi automobilių sudedamoji dalis ne tik dėl to, kad ji turi sąlytį su kelio danga. Kuo patikimesnė automobilio važiuoklė, tuo mažiau remonto išlaidų bus patiriama automobilio eksploatavimo metu. Tačiau negalima paneigti, kad važiuoklės patikimumas yra glaudžiai susijęs su jos priežiūra. Dėl šios priežasties specialistai ragina vairuotojus būti atsakingais ir periodiškai tikrinti važiuoklę patikimuose autoservisuose.


Kada reikalingas važiuoklės remontas?

Kaip jau minėjome, važiuoklės užduotis yra išlaikyti automobilio stabilumą bet kokiomis eismo sąlygomis. Keičiantis sezonams ir automobilio važiuoklę veikiant įvairiems išoriniams veiksniams, pakabos būklę būtina tikrinti bent kelis kartus per metus. Kai kurie važiuoklės gedimai gali būti ryškiai girdimi arba pastebimi: važiuojant nelygiu keliu girdisi pašaliniai garsai, netolygiai dėvisi padangos, pasikeičia automobilio valdymo savybės, ratų geometrija. Pastebėjus problemą į autoservisą nuvykti būtina iš karto. Uždelstas važiuoklės remontas gali lemti padidėjusias remonto išlaidas. Vis dėlto, ne visi važiuoklės gedimai gali būti matomi vizualiai arba girdimi. Ypač, jei automobiliu naudojasi kitas šeimos narys, todėl važiuoklę patariama tikrinti profilaktiškai.


Važiuoklės restauravimas – patikrintas pakabos tvarkymo metodas

Ne paslaptis, kad esant palankioms aplinkybėms ir į autoservisą užsukus laiku, kai kurias pakabos detales galima atnaujinti, t. y. restauruoti. Laiku aptikta važiuoklės problema neretai užkerta kelią dideliam ir brangiai kainuojančiam važiuoklės remontui bei kitų važiuoklės mazgų gedimui. Atlikę išsamią važiuoklės patikrą, kompetentingi „Remtesta“ meistrai priims pagrįstą sprendimą, ar važiuoklės dalis būtina keisti, ar galima taikyti kitą praktikoje patikrintą pakabos tvarkymo metodą – važiuoklės restauravimą, kuris leidžia ženkliai sutaupyti laiko bei remonto išlaidų. Profesionaliai atnaujintos pakabos dalys paprastai pasižymi ilgu tarnavimo laiku, todėl toks sprendimas yra naudingas tiek praktiniu, tiek finansiniu aspektu.


Automobilių važiuoklės diagnostika

Bet kurio automobilio važiuoklė yra mechaninė sistema, kurią sudaro atskiros jungtys: ratai, transmisija, spyruoklės, pakabos svirtys, amortizatoriai, pagalvės, stabilizatoriai, atramos, šarnyrai, guoliai ir kt. dalys. Visa tai yra skirta atlaikyti ir sušvelninti kelio dangos sukuriamus smūgius. Tačiau net ir geriausios pakabos jungiamieji elementai, veikiami didelių apkrovų, gali būti pažeisti. Nuo to, visų pirma, smarkiai nukenčia vairavimo komfortas ir saugumas. Dėl šios priežasties, specialistai rekomenduoja nelaukti, kol pakabos pažeidimai darys įtaką vairavimui ir atlikti važiuoklės diagnostiką kas 10-15 tūkst. kilometrų.

„REMTESTA“ atliekamas važiuoklės remontas grąžins jūsų automobiliui prarastas važiavimo savybes, o tiksli ir greita diagnostika leis parinkti bei pritaikyti racionalų važiuoklės remonto pobūdį.

4 paprasti žingsniai link jūsų problemos pašalinimo!
01

Susisiekite su mumis

02

Susitarkime dėl apžiūros

03

Mūsų meistrai išsiaiškins problemą

04

Problemą išspręsime ir grąžinsime automobilį!

Parašykite mums!