Darbo valandos
I - V:
8.00 - 18.00
VI:
09:00 - 14.00
VII:
Nedirbame

Kompiuterinė diagnostika (autoelektriko paslaugos) Panevėžyje

Šiuolaikiniuose automobiliuose gamintojams diegiant vis daugiau elektroninių sistemų, praktiškai visus gedimus galima aptikti kompiuterinės diagnostikos pagalba. Tam, kad gedimai būtų nustatyti tiksliai ir nebūtų praleista jokia svarbi informacija, be abejonės, reikia turėti modernią kompiuterinės diagnostikos ir programinę įrangą. Autoservisai, turintys ir naudojantys tokią įrangą gali būti laikomi patikimais, nes visas sistemines ir kitas problemas galima aptikti tik tokiu būdu. Tiksli gedimų identifikacija leidžia parinkti reikiamus remonto darbus, taupo serviso bei klientų laiką, todėl automobilio remontas gali būti atliktas greičiau ir pigiau.

Profesionali autodiagnostika patikimam gedimų šalinimui

Automobilių technologinis progresas ir diegiamos naujovės turi didelę įtaką ir remonto paslaugų teikėjų darbui. Tam, kad būtų palengvintas ir pagreitintas mechanikų darbas, o tuo pačiu ir būtų išlaikoma paslaugų kokybė, autoservisai privalo ieškoti sprendimų, kurie per tą patį laikotarpį leistų atlikti didesnį užduočių kiekį. Naujausia įranga taip pat yra reikalinga norint atpažinti į naujus automobilius diegiamas sistemas, todėl investavimas tiek į techninę, tiek į programinę įrangą diagnostikos paslaugas teikiančioms įmonėms yra būtinas. Profesionali automobilių diagnostikos sistema leidžia dirbti su įvairių automobilių gamintojų modeliais, o laiku atlikta autodiagnostika gali ne tik padėti greitai identifikuoti problemą, bet ir apsaugoti nuo didesnių gedimų ateityje. Diagnostika automobiliams arba mikroautobusams gali būti atliekama ne tik nutikus problemai, bet ir periodiškai, norint apsisaugoti nuo nematomų sisteminių sutrikimų.

Autoelektriko paslaugos Panevėžyje

Vis sudėtingėjančios technologijos yra kuriamos ir integruojamos siekiant pagerinti vartotojų komfortą. Viena saugumo sistemų šiandien yra sukurta tiek, kiek anksčiau elektronikos nebuvo visas sistemas sudėjus kartu. Kartu su vartotojų poreikiais ateina ir įpročiai, kuriems patenkinti yra reikalingas nuolatinis technologinis tobulėjimas. Jei anksčiau automobilio langus atidarydavome rankenėlės pagalba, tai šiandien „Bluetooth“ sąsaja su pagrindine automobilio multimedija arba laisvų rankų rėžimas atrodo savaime suprantamai dalykai. Automobilyje sugedus bet kokiai elektroninei įrangai, svarbu nedelsiant identifikuoti gedimo rūšį. Dažnai elektronikos gedimai iš rikiuotės išveda ir kitas sistemas, tad tokie gedimai gali ne tik sukelti daug nepatogumų, bet ir kelti pavojų saugumui. Svarbu pastebėjus elektronikos sutrikimus nedelsti ir kreiptis į autoservisą, kuriame yra teikiamos kokybiškos autoelektriko paslaugos.

Kompiuterinė diagnostika individualiems poreikiams

„Remtesta“ atliekama profesionali diagnostika ne tik padės aptikti gedimus, bet ir patenkins kitus individualius automobilių savininkų poreikius: sužinosite automobilio gedimų istoriją prieš įsigydami automobilį, bus patikrintas automobilio komponentų (oro pagalvių, įpurškimo sistemos, stabdžių sistemos, imobilaizerio, elektros ir kt. sistemų) veikimas, atlikta standartinė elektroninių sistemų patikra. Neretai kompiuterinės diagnostikos pagalba yra aptinkami nutylėti faktai apie automobilį ar atskleidžiami potencialūs eismo įvykiai, dėl kurių buvo pažeistos tam tikros sistemos.

Kada reikalingos autoelektriko paslaugos?

Vartotojų pamėgtos ir naudojamos elektroninės sistemos automobiliuose yra tik nedidelė dalis visos elektronikos. Dauguma sistemų vartotojams yra nematomos, tačiau jos taip pat yra tobulinamos ir diegiamos visuose automobiliuose. Išmanios klimato kontrolės sistemos, prisitaikančios priekinių žibintų šviesos, GPS, beraktės atrakinimo sistemos, savaiminio stabdymo funkcija, prietaisų skydelio valdymas bei kitos įvairios pridėtinę vertę kuriančios sistemos taip pat smarkiai prisideda tiek prie automobilio kainos, tiek prie komforto lygio kūrimo. Tačiau jos visos turi valdymo blokus, elektros instaliaciją ir kitus sudėtinius komponentus, kuriems sugedus tenka ieškoti patikimo autoelektriko. Mūsų duomenų bazėje kaupiame įrašus apie pas mus aptarnaujamus automobilius, todėl jūsų patogumui greitai surasime informaciją bei patikrinsime, kokie serviso darbai buvo atlikti anksčiau. Pažangi kompiuterinė diagnostika gali būti atliekama tiek seniems, tiek naujiems benzininiams arba dyzeliniams automobiliams. Siekiant sumažinti sistemų gedimų riziką, kompiuterinę diagnostiką yra rekomenduojama atlikti reguliariai. „Remtesta“ specialistai pakonsultuos bet kokiais kylančiais klausimais ir pasirūpins reguliaria jūsų automobilio priežiūra.
4 paprasti žingsniai link jūsų problemos pašalinimo!
01

Susisiekite su mumis

02

Susitarkime dėl apžiūros

03

Mūsų meistrai išsiaiškins problemą

04

Problemą išspręsime ir grąžinsime automobilį!

Parašykite mums!