Darbo valandos
I - V:
8.00 - 18.00
VI:
09:00 - 14.00
VII:
Nedirbame

Ratų suvedimas Panevėžyje

Bendras važiavimo komfortas automobiliu priklauso nuo daug dalykų. Ratų suvedimas – vienas iš jų. Tiksli ratų padėtis (arba kitaip, ratų geometrija) kelio dangos atžvilgiu yra tiesiogiai susijusi su automobilio ekonomija, padangų tarnavimo laiku ir bendru važiavimo pojūčiu. Ratų suvedimas yra atliekamas kiekvienam automobiliui, nepriklausomai, ar jis pateko į eismo įvykį, ar ne. Tačiau, kada jau vertėtų susirūpinti ir apsilankyti autoservise ratų suvedimui? Ratų suvedimas, be išimčių, privalo būti atliktas po automobilio važiuoklės remonto. Pakeitus važiuokės ar vairo sistemos dalis, pakinta ir ratų geometrija, todėl neatlikus ratų suvedimo, net ir nejaučiant jokių geometrijos pakitimo požymių, galite nesunkiai sugadinti padangas ar net patekti į eismo įvykį dėl netinkamo ratų sukibimo su kelio danga. Prarastą ratų geometriją galima pastebėti važiuojant lygiu keliu – pajautus, kad automobilio vairą traukia į kurią nors pusę. Tokiu atveju padangos dils nevienodai. „Remtesta“ atliekamas ratų suvedimas padės tiksliai atlikti jūsų automobilių ratų geometrijos patikrą. Moderniu stendu ir įranga nustačius leistinus nuokrypius, bus atliktas profesionalus ratų suvedimas, pasitelkiant ilgametę meistrų patirtį. Atlikę suvedimą patikrinsime jūsų automobilio pakabos stovį, amortizatorius, padangų nusidėvėjimą bei slėgį ir atiduosime jums visiškai pilnai paruoštą ir tvarkingą automobilį.

Kaip dažnai turėtų būti atliekamas ratų suvedimas?

Reguliariai tikrindami savo automobilio ratų geometriją, nesunkiai išvengsite didėjančių kuro sąnaudų, nestabilaus vairavimo, netolygaus padangų nusidėvėjimo ir kitų neigiamų efektų važiavimo saugumui bei komfortui. Taigi, ratų geometrija turėtų būti atliekama ne tik po eismo įvykio ar važiuoklės remonto darbų. Specialistai rekomenduoja ratų suvedimą atlikti reguliariai, t. y. bent kartą metuose arba kas 15’000-20’000 nuvažiuotų kilometrų. Ratų suvedimo pažyma taip pat gali būti reikalinga, jei patyrėte auto įvykį, po kurio buvo atimta techninė apžiūra arba jei norite įregistruoti iš trečių šalių importuotą automobilį. Tokios pažymos reikalaus „Regitra”, todėl turėsite pateikti įrodymą, apie tvarkingą ir taisykles atitinkančią ratų geometriją. Vis dėlto, specialistai rekomenduoja nelaukti blogą ratų suvedimą indikuojančių požymių ir ratų geometrija rūpintis kasmet. Taip apsaugosite save nuo didesnių nuostolių (pvz. naujų padangų pirkimo) ir būsite visada saugūs kelyje.

3D suvedimo įranga

Ratų suvedimo kaina priklauso nuo suvedamų ašių, papildomų parametrų reguliavimo, automobilio tipo bei individualių klientų pageidavimų. Kiekviena ratų geometrija yra individuali, taikoma atsižvelgiant į automobilio modelį, pagaminimo metus (oficialius gamintojo reikalavimus), ratlankių skersmenį. Ratų suvedimui automobilį patikėkite šios srities profesionalams, kurie naudotų šiuolaikišką 3D suvedimo įrangą, turėtų šio darbo patirties ir gebėtų tiksliai nustatyti ratų pasvyrimo, išvirtimo kampus. 3D suvedimo stendas padeda matyti daugiau ratų parametrų, o tai leidžia lengviau, greičiau ir tiksliau atlikti ratų geometriją. „Remtesta“ gausite visą reikiamą automobilio važiuoklės priežiūrą, profesionalias konsultacijas bei tikslius ratų geometrijos rezultatus. Atvykę pas mus išgirsite rekomendacijas ir patarimus, o važiavimas automobiliu vėl taps grįstas komfortu ir saugumu.
4 paprasti žingsniai link jūsų problemos pašalinimo!
01

Susisiekite su mumis

02

Susitarkime dėl apžiūros

03

Mūsų meistrai išsiaiškins problemą

04

Problemą išspręsime ir grąžinsime automobilį!

Parašykite mums!